Šolsko tekmovanje iz Vesele šole 2018

13. marca 2018 smo na šoli izvedli šolsko tekmovanje iz Vesele šole. Na tekmovanju je sodelovalo 44  učencev od 4.-9. razreda. Najmanj 15 učencev si je že prislužilo bronasta priznanja.

Med četrtošolci so to Gal Majcen, Jera Musil in Meta Muhič, med petošolci Luka Banjanin in Lina Sevčnikar, med devetošolci pa učenki Lana Banjanin in Vita Trantura.

Imamo pa tudi učence, ki jim njihovi dosežki na šolskem tekmovanju omogočajo uvrstitev na državno tekmovanje. To bo  bo 11. aprila na OŠ v Slovenski Bistrici. Tam se bodo za srebrna in zlata priznanja borili:

Petošolec Jernej Čarman, šestošolki Hana Kamplet Lešnik in Neža Musil, sedmošolca Aljoša Vreš iz Kaja Fidler Jurič ter osmošolci -Lana Leskovar, Izidor Musil in Larisa Mihailović.

Mentorica: Darja Lorenčič Lašič

Ta vnos je bil objavljen v Vesela šola. Zaznamek za trajno povezavo.