Seznam učbenikov, delovnih zvezkov in ostalih potrebščin za šolsko leto 2022/2023

Spoštovani starši!

Leto je naokoli in spet smo učitelji OŠ Rada Robiča izbrali učna gradiva, ki jih bomo mi in vaši otroci uporabljali pri pouku v šolskem letu 2022/2023.

Učbenike si bodo učenci  izposodili iz učbeniškega sklada na šoli brezplačno in jih bodo morali ob koncu šolskega leta vrniti nepoškodovane.

Nakup delovnih zvezkov smo organizirali preko knjigarne Mladinska knjiga in Kopije Nove, ki so za nas pripravili sezname, ki vam jih pošiljamo. Nakup lahko tako opravite on-line. Seveda pa nakup delovnih zvezkov in potrebščin lahko opravite tudi v katerikoli drugi knjigarni. Bodite pozorni pri nakupu gradiv za neobvezne in obvezne izbirne predmete od 4.-9. razreda.

Učencem 1.,2. in 3. razredov krije vrednost nakupa delovnih zvezkov Ministrstvo za šolstvo, znanost in šport. Učenci bodo dobili delovne zvezke dobili prvi šolski dan.

SEZNAM ŠOLSKIH POTREBŠČIN, DELOVNIH ZVEZKOV IN UČBENIKOV ZA ŠOLSKO LETO 2022 – 2023

Naročilo šolskih potrebščin, delovnih zvezkov in učbenikov za šolsko leto 2022 – 2023:

Mladinska knjiga

Kopija Nova

Ta vnos je bil objavljen v Učbeniški sklad. Zaznamek za trajno povezavo.